19 декабря 2019 02:05 / Новости

Скільки чернігівці збираються витратити на новорічні подарунки – думки людей

Цикл новорічно-різдвяних свят зазвичай стартує в День святого Миколая, тобто вже завтра. І традиційно невід’ємним атрибутом зимових свят є подарунки для найближчих і найрідніших людей. Тож журналіст ЧЕline вирішив розпитати чернігівців, яку суму вони готові витрати на милі серцю презенти та кому їх даруватимуть.

Упевнений, не треба чекати якогось свята спеціально, щоб зробити подарунок або приємне коханій людині.

Хочеш щось подарувати – подаруй, не чекаючи до кінця року!

Такого принципу дотримуюся останнім часом.

Тому, якщо говорити про приємні покупки, то коханій минулого тижня придбали теплий светр, а собі замовив нові струни на бас-гітару. І те, і те коштувало близько тисячі гривень.

А саме зараз точно визначити, скільки грошей конкретно перед Новим роком планую ще витратити, не можу. Все залежатиме від настрою, потреби в чомусь і, звісно, від того, який баланс буде на картці ближче до кінця місяця.

Новорічні свята проводимо в родинному колі з невеличкою пластмасовою ялиночкою та зеленою гілочкою. Наразі не визначився з подарунками – здебільшого це питання відкладаю на останні дні… Десь назбирав-заготовив на ці дні в районі від 1000 до 4000 грн. Залежно від того, що трапиться на очі… На колядки, щедрівки буде витрачено приблизно 1000 (багато онуків і племінників!).

Планую витратити десь до 1 тисячі грн і вітатиму своїх рідних – батьків, сестер.

Вітатиму сина, це його перша новорічна казка, хрещеницю та батьків. Витрачу приблизно три тисячі гривень.

Планую витратити від 3000 до 5000 грн, вітатиму похресників, рідних і друзів.

Лечу завтра до Парижа. Тож подаруночки звідти везтиму. Скромні, звісно, але всім потроху – рідним, подружкам, колєжанкам. А до новорічного столу – думаю, в тисячу-дві вкладуся.

Усе дуже складно цього року. Саме на Новий рік буду у відрядженні з туристами в Карпатах, тому подарунки купуватиму після 31 грудня. Суму витрат не можу прогнозувати, як вдасться, але економно!!!

Вітатиму сина, чоловіка, батьків, сестру з племінниками і, звісно ж, куму та друзів. До речі, з друзями, швидше за все, зробимо спільну святкову вечерю-вечірку.

Ніколи не рахувала грошей, які витрачаю на подарунки. Можливо, аби не псувати свята) Вітатиму найближчих – це батьки, чоловік і, звісно, донька. Новорічні свята – особливі, тож нехай у кожну українську родину завітає казка. І панує мир.