21 января 2020 02:04 / Новости

Чернігівець привіз до Європи модель «Tesla», яку Маск запустив у космос

Чернігівець Олександр Кравцов – непересічна особистість. Завдяки своїй цілеспрямованості та бажанню змінювати світ, цей чоловік уже став відомим, завоював авторитет і створив власний бізнес. Олександр Кравцов – керівник компанії, яка займається електрокарами. Громадський діяч, співорганізатор ініціативи «Дріжджі», один із натхненників автопробігів у рамках Євромайдану, котрі в подальшому оформилися в рух Автомайдан.

Із 2014 року займається популяризацією електромобілів в Україні, співорганізатор міжнародних електромарафонів.

Наш земляк першим привіз до Європи зі США «Tesla Roadster». Це модель, яку Ілон Маск запустив у космос у 2018 році.

Інтерв’ю з Олександром Кравцовим надрукували в журналі «Країна» (№ 1-2 2020).

Пропонуємо вам деякі тези з публікації.

«Улюблений час – ранок. Це завжди надія щось змінити. Моє дитинство пахне річкою і вербою. Найяскравіший спогад – мене 4-річного дідусь везе на мопеді. Я тримаюся за кермо й дивлюся на луки та річку. Торік на ровері проїхав уздовж Десни з Чернігова до Києва – понад 150 кілометрів».

«Моє повноліття почалося 2014-го. «Беркутівці» розтрощили машину, витягли мене з-за керма, били по ногах, обличчю, роздягли та поставили навколішки у сніг. Почувався безпорадним. Коли вийшов зі слідчого ізолятора, зрозумів, що став дорослим».

«Останні п’ять років їжджу електромобілями».

«Найстрашніше помирати тим, хто нічого після себе не лишає – ні ідей, ні дітей, ні справ. Неприємно, що смерть може трапитися раптово».

«Не вмію тримати образу довго».