20 августа 2021 14:10 / Новости

07:14 Чи подарує Рінат Ахметов чернігівським дітям приміщення для дитсадка по вул.Коцюбинського, 50А ?

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на ранковій нараді 27 липня повідомив про досягнуту домовленість між міською владою та представниками Укртелекому про купівлю будівлі за адресою Коцюбинського,50А з метою зробити у ній дитячий садок. Проте, незважаючи на ці домовленості, міський голова звернувся безпосередньо до Ріната Ахметова з проханням подарувати дітям цей об’єкт.

— Публічно хочу зробити це інформаційне повідомлення. У нас досягнута домовленість з приводу придбання приміщення за адресою Коцюбинського,50А. На жаль, мені особисто не вдалося зв’язатися з власником будівлі Рінатом Леонідовичем Ахметовим, тому хочу з повагою публічно звернутись до нього зараз і сподіваюсь, що він почує це прохання всіх містян, яке я озвучу.

У нашому місті є спірний об’єкт — будівля Укртелекому за адресою Коцюбинського,50А, яку свого часу відвідав тодішній прем’єр-міністр Микола Азаров. На той час було прийняте рішення зробити у цьому приміщенні, яке знаходиться у самісінькому центрі Чернігова, дитячий садочок, який дуже потрібен місту. На ремонт частини приміщень цієї будівлі з міського бюджету було витрачено 10 мільйонів гривень. Проте згодом у будівлі змінився акціонер, підприємство було приватизоване і почалися судові тяжби за цей об’єкт, який, на сьогоднішній день, знаходиться під арештом.

На даний момент у нас досягнута домовленість з менеджментом «Укртелекому» з приводу викупу цього об’єкту за вельми демократичною ціною – 250000 доларів разом з ПДВ за об’єкт площею у 2292,4 м2. Це трохи більше 100 доларів за м2.

У той же час, я з повагою звертаюсь до Ріната Леонідовича і прошу подарувати місту цю будівлю. Я переконаний, що такий шляхетний дарунок вартістю у 250000 доларів для чернігівських дітей не принесе вам значних збитків, а ось честі зробить на 100 мільйонів доларів. За це від усіх маленьких мешканців Чернігова вам буде величезна подяка. Можливо, у майбутньому, вихованцями цього дитячого садочка буде пишатись вся Україна, — наголосив Владислав Атрошенко.

У той же час, незважаючи на це прохання до Ріната Ахметова, міський голова доручив відповідальним особам передбачити гроші у бюджеті для придбання цієї будівлі. Представники «Укртелекому» вже офіційно повідомили про намір звернутись до фонду комунального майна продати за озвученою ціною приміщення по вул. Коцюбинського,50А. Якщо це станеться, у Чернігові з’явиться ще один дитячий садочок.